ubytování

hluboká nad vltavou

Vítejte v Apartmánech Jinghu, moderním a útulném ubytování v centru Hluboké nad Vltavou. Nacházíme se jen 12 km od náměstí Přemysla Otakara II. a našim hostům nabízíme nekuřácké pokoje s výhledem na město.

lchen@seznam.cz

+420 602 123 591

o nás

K dispozici je také krásná zahrada, kde si můžete odpočinout a relaxovat. Pro naše hosty je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení v celém ubytování.

Apartmán Jinghu je ideální volbou pro ty, kteří chtějí objevovat krásy Hluboké nad Vltavou a okolí. Ubytování je vzdálené pouhých 600 metrů od zámku Hluboká a 11 km od Černé věže. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, zámek Český Krumlov je vzdálený pouhých 33 km.

Všechny naše pokoje jsou plně vybavené a k dispozici je v nich psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelna a ložní prádlo a ručníky jsou zahrnuty v ceně. Standardem je také lednice.

Každé ráno se našim hostům podává kontinentální snídaně, kterou si můžete vychutnat přímo v naší restauraci. Přijďte se k nám ubytovat a prožijte nezapomenutelný pobyt v Hluboké nad Vltavou!

3 apartmány

1.apartmán

dvoulůžkový

2.apartmán

trojlůžkový

3.apartmán

trojlůžkový

Koupelna

Postele

Wifi

Televize